לילה מלקוס

הזמרת לילה מלקוס עלתה לארץ מארגנטינה בגיל 16, לבדה, והתאהבה בישראל. מאז הביאה לנו את הניחוח המוזיקלי-לטיני, משחקת ושרה.

 

הפעם הראשונה שהקהל הרחב גילה למעשה את לילה מלקוס, הייתה כאשר רמי קליינשטיין צירף אותה ב-1997 כזמרת ליווי במופע "כל מה שתרצי".

 

באותה תקופה היא עבדה כגרפיקאית, למדה ב"רימון" (בגיל 22, אחרי שהחליטה לקחת את המוזיקה לגמרי ברצינות) והייתה סולנית ה"ג'רוזלם סלסה באנד", איתה הקליטה אלבום אחד בהפצה עולמית, ואת "מתחיל לנשום" יחד עם דיויד ברוזה.

באותו שלב כבר החלה ללקט חומרים לאלבום הבכורה שלה, "לוקה דה אמור" ("אהבה משוגעת") כשבין כותביו היו ברוזה, לאה שבת, רמי קליינשטיין, שלמה יידוב, פבלו רוזנברג ואדם בן לביא ("פישי הגדול", אז לוינזון), ועל ההפקה המוזיקלית היו אחראים אלון נדל ורוני עברין

 

"כבר כילדה הופעתי ושרתי בחתונות שהיו בבתי כנסת, יחד עם ילדה נוספת," וכמובן קיבלתי במה בבתי הספר. בארץ זה המשיך, מכיוון שתמיד היה מישהו שביקש 'תשירי לנו משהו'. הרגשתי שהייעוד שלי הוא לשיר. ההתחלה שלי כאן הייתה מקרית לגמרי. הייתי בחנות 'כליזמר' ברעננה, לקחתי גיטרה ליד ושרתי לעצמי. בדיוק אז נכנס מישהו שאהב את הקול שלי, לקח אותי ללהקה שניהל, ומשם בעצם התחילה הקריירה שלי. אני שמחה שהתמזל מזלי לעשות לאנשים טוב על הלב, ולגרום להם למצב רוח טוב. העבודה שלי היא לגרום לאנשים להרגיש טוב, מבפנים ומבחוץ. כשאנשים באים לראות אותי על הבמה – הם למעשה באים בעקבות המוזיקה הקצבית שאני שרה.

 

ללילה שני מופעים שרצים בכל הארץ ובחו"ל:

מופע נהדר בשם "בסמה מוצ'ו" מסע אל תוך הקלאסיקה הלטינית.
שירים שעלו לארץ מכל דרום אמריקה וספרד.
בליווי 5-6 נגנים.

 

השני הוא בקונספט ישראלי-לטיני.
מופע שמשלב שירים ישראלים מכל הזמנים עם להיטים דרום אמריקאים בליווי 4 נגנים

 

לצפייה בסירטוני וידאו של הזמרת לילה מלקוס לחצו כאן >>

 


לפרטים ולהזמנות – אתי יוחנן – סטאר הפקות:
052-7957725
Etistarh@gmail.com