הזמר נתנאל

נתנאל, זמר מוערך בעל גוון קול מיוחד ועוצמתי, החל להופיע לראשונה כסולן בלהקת בית הספר היסודי "בר אילן" בכפר סבא. לאחר סיום התיכון, ניסה להתקבל ללהקה צבאית אך לבסוף התגייס לשריון. במהלך שירותו הצבאי קיבל פנייה להצטרף כסולן ללהקת החתונות "להקת הבוגי", ובמהלך ההופעות התגלה קולו האדיר והוא הוזמן להופיע במועדון ה"חלום" בנתניה, בו התגלו חיים משה, אלי לוזון, ישי לוי וזוהר ארגוב.

הפריצה הגדולה של נתנאל הייתה בשנת 1995 עם הלהיטים "בלילות", "כוח", "את לי אור", ובשנת  2001 עם הלהיט האלמותי "ילדה של אב". באותה השנה הוא השתתף באופן קבוע בתוכנית "בטברנה עם שמעון פרנס" בערוץ 2. בשנת 2007 הוא השתתף במחזמר "בחזרה לזוהר" עם קטעי משחק ושירה עם מיטב להיטי זוהר ארגוב, בהשתתפות אביהו מדינה, אבנר גדסי, סגיב כהן, מורן קריתי והשחקן מתי סרי.

נתנאל, אחד הזמרים האיכותיים במוזיקה הים התיכונית ישראלית, החל את הקריירה המוסיקלית שלו בשנות ה-80 ובמהלכה הוציא ארבעה אלבומים: "כוח", "ככה תנצחי", "בין השירים" ו"ילדה של אב", שכללו שירים איכותיים ששורדים במשך תקופה ארוכה וחלקם אף מככבים בריקודי העם ברחבי ישראל.

הזמר נתנאל, בעל הקול המופלא, חוזר עם סינגל חדש בשם: "לבד" מאלבומו החמישי, שיחמם לבבות רומנטיים רבים בלילות החורף הקרים של 2018. את השיר כתב והלחין אדיר מור, שאחראי למילים וללחנים של להיטים של זמרים כמו: שלומי שבת ודודו אהרון, ודורון אלימלך אחראי על העיבוד המוזיקלי.

אלבומו החמישי של נתנאל שייצא בקרוב מושפע מהאירועים שעבר וכולל שירים קצביים ואופטימיים. עד כה יצאו הסינגלים: "תני לו", "בלילות" – דואט עם חיים משה, "זוכר", "בא לי" ו"לומר את זה פשוט" שזכה להצלחה.

השתתף בפרויקט "אבק של כוכבים"

נתנאל והילד נועם דדון בשיר " אל תשכחי אותנו"

חידוש מדהים לאחד הלהיטים הגדולים והבלתי נשכחים במוזיקה הישראלית.

לצפייה בסירטוני וידאו של הזמר נתנאל לחצו כאן >>

 


לפרטים ולהזמנות – אתי יוחנן – סטאר הפקות:
052-7957725
Etistarh@gmail.com